Opportunities Preloader

Lütfen Bekleyiniz.....

Kariyer ve Gelişim Zirvesi

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi’nin öğrencilerine, kariyer fırsatlarını bir şenlik havasında sunduğu Kariyer ve Gelişim Zirvesi başlıyor. KTO Karatay Üniversitesi’nde her yıl düzenlenenen, şirketler ile öğrenciler arasında etkili bir köprü olan Kariyer ve Gelişim Zirvesi, yerel ve ulusal birçok firmayı öğrencilerle buluşturmaktadır.

Yerli ve Ulusal Firmalar Öğrencilerle Buluşuyor

Üniversitenin Kariyer Gelişim Ofisi’nin sektör markalarını güçlendirmek ve nitelikli iş gücüne ulaşmayı kolaylaştırmak amacıyla düzenlediği etkinliğin açılışında konuşan KTO Karatay Üniversite Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, üniversite sanayi iş birliğinin önemine değinerek, işin doğası gereği iş birliğinin olması gerektiğini söyledi. Prof. Dr. Bayram Sade, “İş dünyası nitelikli iş gücü bekliyor bizlerden. Kariyer ve Gelişim Zirvesi’nde birçok yerli ve ulusal firmayı öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

Tecrübe Aktarımı Sağlanıyor

Zirve, katılımcılara iş dünyasını tanıma ve kişisel gelişim imkânı sağlarken bir yandan da kariyer, liderlik ve iş hayatı hakkında deneyimlerini paylaşma CEO ve üst düzey yöneticiler ile buluşma imkânı sağlıyor.